Príklad projektu: Virtuálna prehliadka Dunaja

Virtuálna prehliadka Chodníku Dunaja je jedným z našich najambicióznejších projektov, na ktorých sme mali tú česť pracovať. Tento rozsiahly projekt zahŕňa zhromaždenie 360-stupňových fotografií z 7 krajín, ktorými preteká majestátny Dunaj a kde sa realizujú aktivity projektu LIFE Danube, zamerané na ochranu ohrozených druhov v týchto jedinečných antropologických oblastiach. Lama VR sa však neobmedzila len na vytvorenie tejto virtuálnej prehliadky. Zároveň sme sa pustili do produkcie dokumentu, ktorý obsahuje fascinujúce rozhovory so špecialistami na túto tému z každej z týchto krajín. Táto virtuálna prehliadka a súvisiaci dokument nám umožnili zdôrazniť kritický význam ochrany prírody a biodiverzity v oblasti Dunaja. Pozývame vás, aby ste sa pripojili k nám na tejto virtuálnej prehliadke, kde sa môžete ponoriť do krásy a rozmanitosti prírodných oblastí, ktorými Dunaj preteká. Spoznajte zblízka prácu odborníkov, ktorí sa snažia chrániť a obnovovať tieto krehké ekosystémy. Naša virtuálna prehliadka vám umožní objaviť Dunaj ako nikdy predtým!

Lama VR
Lama VR bar a reštaurácia

VIRTUÁLNE PREHLIADKY

360° virtuálne prehliadky pozostávajú z niekoľkých panoramatických fotiek, ktoré sú editované a plynulo spojené do jedného celku.

Ku každému projektu pristupujeme individuálne. Dbáme na to, aby výsledná virtuálna prehliadka rozprávala presne taký príbeh, aký očakávate a aj jeho technické prevedenie spĺňalo profesionálne požiadavky.

Preto máme niekoľko druhov rôznych 360 kamier, profesionálnej fotografickej techniky a drony s pilotnou leteckou licenciou. Pre každý projekt vyberáme najvhodnejšiu kombináciu techniky z dôvodu čo najlepšieho výsledku a nárokov klienta.

Virtuálne prehliadky vyšpičkujeme interaktívnymi a gamifikačnými prvkami od jednoduchých pop-up fotiek a textov až po zložité grafické prvky ako je napríklad otváranie dvier, build-in animácie a videá. Podľa vašich požiadaviek potom dokážeme vašu virtuálnu prehliadku zhotoviť s rozlíšením od 7 296×3 648 pixelov cez 30 000 x 15 000 pixelov až po giga-pixelové projekty!

Lama VR využíva výstup vo formáte HTML5 pre použitie na vlastnom hostingu alebo výstup formou linku – widgetu pre priame použitie s uložením prehliadky na vlastných serveroch. Samozrejmosťou je aj ponuka výstupu vo formáte Google Street View.

Turistické destinácie – chuť objavovať

Virtuálne prehliadky zaujímavých turistických cieľov dávajú možnosť turistom objavovať rôzne miesta. Virtuálne prehliadky ponúkajú možnosť preskúmať plánované ciele svojich ciest alebo hľadajú miesto svojej dovolenky. Atraktivita virtuálnej prehliadky láka k návšteve tohto miesta.

Virtuálne prehliadky turistických destinácií sú vhodné pre turistický priemysel, hotely, penzióny, klastre.

Kultúrne inštitúcie – naprieč storočiami

Pomocou našich virtuálnych prehliadok môžete plniť sny všetkým milovníkov galérií a múzeí. Poznáte ich, radi sa túlajú výstavami, obdivujú umenie minulé či súčasné. Postávajú v galérií či v múzeu a želajú si, aby v ňom mohli byť úplne sami. So sprievodcom či bez, 24 hodín denne 7 dní v týždni. Pre všetkých skalných i náhodných. Kedykoľvek dostanú chuť.

Prevádzky – spotený ako naozaj

Virtuálne prehliadky obchodov, nákupných centier, show roomov a fitness centier od Lama VR prenášajú nielen atmosféru, ale dokážu priblížiť aj detaily tak verne, že sa zapotíte.

Školy a vzdelávacích inštitúcií – poďme sa učiť do digiškoly

Lama VR vie, že digitálne technológie a deti sa priťahujú. Ukážte deťom, že vaša škola žije. Nechajte Lamu VR, nech žiakom a ich rodičom, rozpovie príbeh vašej školy prostredníctvom virtuálnej prehliadky jej priestorov, učební, internátov a dielní. Virtuálna prehliadka školy môže byť práve tou preferovanou formou návštevy školy pred rozhodnutím, kam poslať prihlášku na štúdium.

Reality – v novom dome ako doma

Naše virtuálne prehliadky pomôžu lepšie a rýchlejšie predať nehnuteľnosť.
Sú vhodné až nevyhnutné pre realitné kancelárie, ale aj pre súkromných predajcov svojich nehnuteľností.

Potrebujete poradiť alebo Vám niečo nie je jasné? Sme tu pre Vás a radi Vám zodpovieme všetky otázky!

V prípade záujmu o túto tému sa veľa informácií dozviete aj v našich článkoch.

Kontaktovať
 • Fotka 360° kamery
  Ricoh Theta Z1
  29
 • Fotka DSLR
  11mm objektív
  39
 • Fotka DSLR
  28mm objektív
  49
 • Google Street View
  Vašu prehliadku uverejníme na Google Street View
  39
  • Sme licencovaný Google Street View Thrusted
  • Zlepšite si umiestnenie pri hľadaní v Google mapách
  • Každý sa vie poprechádzať vašimi priestormi
 • Prehliadka na Váš web
  Virtuálna prehliadka na Vašej internetovej stránke
  69
  • Štandardizovaná virtuálna prehliadka vašeho priestoru
  • Prehliadku implementujeme na vašu internetovú stránku
  • Virtuálna prehliadka , ktorá oživí a ozvláštni váš web
 • Prehliadka na mieru
  Prehliadka na mieru podľa požiadaviek
  199
  • Vaša prehliadka bude živá vďaka interaktívnym elementom.
  • Vlastný dizajn, logo, menu či foto-galéria
  • Profesionálne prehliadky, ktoré zaujmú