lama VR o nas
Zakladateľ Ing. Jozef Kmeť

LAMA VR – PROFESIONÁLNI DOBRODRUHOVIA

Sme profesionálni dobrodruhovia. Radi sa púšťame do vecí, ktoré pred nami skúšal len málokto. Dopredu nás ženie túžba po zážitkoch a silná viera v silu snov. Sme presvedčení, že každý z nás má schopnosť naplniť svoje sny, a to je to, čo nás inšpiruje. Je nám jasné, že nie všetci môžu vidieť to, čo vidíme my. Že nie všetci môžu zažiť to, čo zažívame my a nie všetci sa môžu kochať tým, čím sa práve kocháme my. Preto chceme tieto zaujímavé miesta, zážitky a okamihy zdieľať s čo najväčším množstvom ľudí a inšpirovať ich. Inšpirovať ich nielen prekrásnymi miestami a zážitkami, ale aj silou, ktorá pramení z naplnenia svojich snov. A oni so svojimi príbehmi a snami inšpirujú nás!

Našťastie žijeme v dobe, kedy už nemusíme za zážitkom chodiť, ale ten dokáže prísť k nám. Imersívne zážitky, ktoré vám ponúkame, sú odrazom našich vlastných skúseností a dobrodružstiev. Dokážeme ho k vám priniesť. Dokážeme ho navodiť. Sme profesionálni dobrodruhovia a ponúkame vám možnosť preniesť svoj svet do virtuálnej reality. Alebo preniesť vás do sveta virtuálnej reality. Sme inovatívni, preto pracujeme s najmodernejšími technológiami. Sme ctižiadostiví, preto vždy hľadáme spôsob, ako sa dostať o level vyššie. Ale sme aj omylný, pretože sme len ľudia. Využívať naše silné stránky a uvedomovať si slabé stránky je naša cesta. Chceme vás povzbudiť, aby ste sa pripojili k nám a naplnili svoje sny. Sme ochotní zobrať tam aj vás. Pretože všetci sme dobrodruhovia, všetci sme snívači.

Naše služby

Naše služby spájame najmä s virtuálnymi prehliadkami a 360°videom. Naše virtuálne prehliadky sú jedinečné nielen prístupom k zhotoveniu, ale aj použitými technológiami pri ich tvorbe. Prostredníctvom našich virtuálnych prezentácií exteriérov, kancelárií, fitness centier alebo obchodov dokážeme, že sa vaši zákazníci budú na ceste za svojimi túžbami cítiť príjemne ešte pred tým, ako s ich túžbou dorazia ku Vám. Pomôžeme vám ukázať vašim zákazníkom, ktorou cestou sa majú vydať ešte predtým, ako si u vás kúpia dovolenku. Vieme vytvoriť príbeh o vašej škole taký ozajstný, že sa vašim novým žiakom bude zdať, že ho rozprávajú samotné učebne, dielne alebo školské chodby. Pomôžeme vám osloviť milovníkov galérií a múzeí. Atraktívne privátne prehliadky môžu byť odteraz k dispozícií dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. To všetko vieme a ešte oveľa viac.

Nápad

Ak máte svoj nápad, neváhajte nás osloviť. Dokážeme sa maximálne prispôsobiť zákazníkovi. Máme široký rozsah techniky po softvérovej aj hardvérovej stránke. Našu prácu vždy vnímame ako výzvu a pri každej výzve chceme maximálne uspieť. Preto dávame do našej práce všetko. Vieme, že naše a zákazníkove predstavy sa môžu líšiť. Dokážeme poradiť, ale aj vypočuť si názory iných. Finálny produkt pripravíme podľa vašich predstáv a našich možností. Ponúkame aj školenia na niektoré služby, ktoré v spolupráci s nami viete sprostredkovať tretím osobám.

To sme my. Naše o nás. Lama VR – profesionálni, dobrodružní a interaktívni ľudia, ktorí vás dostanú tam, kde potrebujete byť: v centre príbehu, okolo ktorého plynie všetko ostatné.

HĽADÁME INOVATÍVNE DUŠE DO NAŠEHO TÍMU!

V Lama VR hľadáme nové tváre, ktoré by sa pridali k nášmu týmu dobrodruhov. Ak vás fascinuje svet virtuálnej reality, inovácií a 3D modelovania, ak máte jednoducho túžbu učiť sa a inovovať, hľadáme práve vás. Prípadne ak máte skúsenosti v Unreal Engine alebo Unity bolo by to super!

Ale viac ako všetky technické zručnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú náš sen: inšpirovať! Chceme pomôcť ľuďom objaviť nové svety, prekonávať strach z neznámeho a napĺňať svoje sny. Chceme vytvárať zážitky, ktoré otvárajú dvere k nekončiacemu objavovaniu. Ak vás toto oslovilo, pridajte sa k nám. Nezáleží na tom, či ste odborník alebo nováčik. Ak máte túžbu rásť, učiť sa a inšpirovať, ste presne ten, koho hľadáme. Spolu môžeme vytvárať svety, ktoré prekonávajú hranice predstaviteľnosti. Spolu môžeme inšpirovať ľudí naplniť svoje sny. Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tohto dobrodružstva.