360 VIDEO: VRÁTI SA K VÁM AKO BUMERANG!

Pripustite do svojho života zážitok, ktorý je jedinečný a nezabudnuteľný! 360 video vytvára výnimočný WAU efekt pre každého, kto si nasadí okuliare virtuálnej reality a ponorí sa do sveta, ktorý je tak reálny ako realita samotná.

Toto je nový nastupujúci trend, ktorý zmení spôsob, vzdelávania a vnímania dosahovania našich snov a túžob. S urýchlením digitalizácie, ktorú spôsobila pandémia, sme sa dostali k novým možnostiam a jednou z nich je aj vlna virtuálnej reality, a najmä 360 video.

Prečo Lama VR?

V nás sa prelína vášeň pre dobrodružstvo, cestovanie a rozprávanie príbehov s najnovšími technológiami, vytvárajúc tak nezabudnuteľné zážitky. Naše cesty začali s jednoduchou kamerou v ruke a s vlastným YouTube kanálom, podobne ako mnoho iných profesionálov. Ale čo nás odlišuje, je naša neúnavná túžba po objavovaní a tvorbe nezabudnuteľného obsahu.

Áno, práca je niekedy náročná, ale naša vášeň pre zachytávanie toho najlepšieho obsahu neochabla. Hľadáme situácie, ktoré nás vyvedú z našej komfortnej zóny, pretože práve tam začína magický svet príbehov.

To je jeden z hlavných dôvodov, prečo by ste si mali pre váš projekt vybrať nás. Naše videá nie sú len o zobrazovaní miest a udalostí, ale o odhaľovaní duše príbehov a odhalení skutočného významu miest. Prinášame vám svet plný nekonečného dobrodružstva, pútavých príbehov a inšpirujúcich zážitkov, ktoré vás zasiahnu priamo do srdca. Ak hľadáte niečo viac ako len video, ste na správnom mieste. Pripojte sa k nám a zažite príbeh, ktorý sa nikdy nekončí!

360 video

Služby

Natočíme vám 360 video, v ktorom sa odráža váš príbeh v plnej paráde! O tom, čo je to 360 video, sa dočítate v tomto článku. Ale v skratke, predstavte si, že dokážete zachytiť všetko okolo seba – počítač alebo smartphone, na ktorom čítate tento článok, stôl, podlahu, oblohu, stromy, farby, ľudí … doslova všetko! A všetko si neskôr môžete pozrieť prostredníctvom okuliarov virtuálnej reality a toto 360° video vám odprezentuje dokonalé virtuálne spomienky do posledného detailu. Ak nemáte okuliare, môžete tento materiál prezentovať aj na smartphone alebo počítači a opäť zažiť celý príbeh!

Skutočné emócie, vône a ľudí to samozrejme nenahradí, ale 360° video pridáva ďalší rozmer klasickému 2D videu a vytvára skutočne hlboký zážitok.

Prečo 360° video?

360° video vás odlíši od konkurencie a prinesie vám nový, ešte neprebádaný sektor s obrovským potenciálom. Každý, kto si nasadí okuliare virtuálnej reality, sa k vám dostane o kus bližšie. Buďte si istí, že na Slovensku a v Českej republike budete medzi prvými, ktorí vkročia do tohto nového virtuálneho sveta.

  • Posilnenie marketingu – 360° video vytvára väčšiu pozornosť a angažovanosť. Je to nová technológia, ktorá sa výrazne líši od 2D fotky a videa. Ešte stále je to málo poznaná oblasť, čo vám dáva jedinečnú príležitosť vyniknúť. S 360° videom určite zaujmete a oslovíte vašu cieľovú skupinu a budete ľahko zapamätateľní.

  • Neobmedzené možnosti – Keď nasadíte niekomu VR okuliare a pustíte mu vaše 360° video, uistite sa, že sedí, lebo z toho, čo uvidí, padne na zadok. 360° video zachytáva všetko okolo a vytvára úplne nový rozmer. Získate väčšiu pozornosť diváka a vaša značka získa nový život!

  • Lojalita zákazníka – 71 % dospelých vníma značky, ktoré sa prezentujú vo VR ako “napredujúce a moderné”. Dajte o sebe vedieť v úplne novom svetle a vytvorte si silný vzťah so svojimi zákazníkmi.

Je to dobrá investícia?

Aby ste investovali svoje peniaze a čas, musí to stáť za to. Virtuálna realita je ďalšie vývojové štádium zábavného a vzdelávacieho priemyslu, čo naznačujú aj štatistiky vývoja tržieb v priemysle virtuálnej reality. Napríklad že 360° video má 70-300% väčšiu angažovanosť. 360° video má taktiež 30% väčšiu opakovanú sledovanosť

Potrebujete poradiť alebo Vám niečo nie je jasné? Sme tu pre Vás a radi Vám zodpovieme všetky otázky!

KontaktovaT

Cenu je možné stanoviť na základe konzultácie a požiadaviek vášho projektu. Stále sa držíme nášho hesla.

Keď vám vieme prispôsobiť realitu, vieme vám prispôsobiť aj cenu!