page-header

360 video

360 VIDEO

Zážitok ako žiadny iný! Vytvorí WAU efekt pre každého, kto pozerá 360° video v okuliaroch virtuálnej reality.

Je to úplne nový produkt a nastupujúci trend. S urýchlením digitalizácie spôsobenej pandémiou sa dostávame k úplne novým možnostiam. Jednou z týchto možností je aj vlna virtuálnej reality a najmä 360° video.

Služby

Natočíme vám video, v centre ktorého bude váš príbeh. A to doslova! O tom, čo je to 360° video, sa dočítate v tomto článku. V skratke, je to všetko okolo vás. Predstavte si, že viete zachytiť celé vaše prostredie. Počítač alebo smartphone, na ktorom čítate tento článok, stôl, podlahu, oblohu, stromy, farby, ľudí … všetko! Toto všetko si neskôr viete pozrieť prostredníctvom okuliarov virtuálnej reality. Toto video vám odprezentuje dokonalé virtuálne spomienky. Do posledného detailu. Ak okuliare nemáte, môžete tento materiál prezentovať aj na smartphone alebo počítači. Vždy sa viete obzrieť a znova tak zažiť celý príbeh!

Skutočné emócie, vône a ľudí to samozrejme nenahradí. Je to nadstavba a ďalšia úroveň klasického 2D videa na aké sme zvyknutí.

360 video

Prečo 360° video?

Pretože vás to odlíši. Toto video predstavuje nový ešte neprebádaný sektor a jeho potenciál je enormný. Každého, kto si nasadí okuliare virtuálnej reality, k vám bude o kus bližšie. Buďte si istý, že na Slovensku a v Českej republike budete medzi prvými, ktorí vkročia do tohto nového virtuálneho prostredia.

  • Posilnenie marketingu – 360° materiál vytvára väčšiu pozornosť a angažovanosť. Je to nová technológia, ktorá sa výrazne líši od 2D fotky a videa. V súčasnosti ešte stále málo poznaná, čo ponúka možnosť využiť našu ponuku naplno. S 360 videom určite zaujmete a oslovíte vašu cieľovú skupinu a budete ľahko zapamätateľní. Už aj sociálne siete začali podporovať 360° materiál, čo je indikátor rastúceho trendu a stúpajúceho záujmu o túto technológiu.
  • Neobmedzené možnosti – Keď nasadíte niekomu VR okuliare a pustíte mu vaše 360 video, uistite sa, že sedí, lebo z toho, čo uvidí, padne na zadok. 360° video zachytáva všetko okolo a vytvára úplne iný rozmer. Vidíte všetko, dokážete absorbovať viac informácií za rovnaký čas, máte viac možností sledovania a v neposlednom rade získate väčšiu pozornosť diváka!
  • Lojalita zákazníka – 71 % dospelých vníma značky, ktoré sa prezentujú vo VR ako “napredujúce a moderné”. Dajte o sebe vedieť v úplne novom svetle. Dnes je všade toľko reklamy, že o každú sekundu pozornosti sa tvrdo bojuje. 360 video je niečo netradičné, čo automaticky vzbudzuje pozornosť.

Je to dobrá investícia?

Aby ste do toho investovali svoje peniaze a čas, musí to stáť za to. Virtuálna realita je ďalšie vývojové štádium zábavného a vzdelávacieho priemyslu. To naznačujú štatistiky vývoja tržieb v priemysle virtuálnej reality.

Pár štatistík na záver:

360° video má 70-300% väčšiu angažovanosť

360° video má 30% väčšiu opakovanú sledovanosť

Potrebujete poradiť alebo Vám niečo nie je jasné? Sme tu pre Vás a radi Vám zodpovieme všetky otázky!

V prípade záujmu o túto tému sa veľa informácií dozviete aj v našich článkoch.

Príklad grafiky pre virtuálne prehliadky.
Lama VR hover icon

HORNÁ NITRA 360 VIDEO

360 video
Lama VR hover icon

VODOPÁD SKOK 360 VIDEO

Cenu je možné stanoviť na základe konzultácie a požiadaviek vášho projektu. Stále sa držíme nášho hesla.

Keď vám vieme prispôsobiť realitu, vieme vám prispôsobiť aj cenu!

Lama VR gif
Back to top of page